The Albanian Virgin – voorpremière

Voor wie er als eerste bij wil zijn. Op dinsdagavond vertonen wij op het Oostereiland een voorpremière.

Margret Wagenaar, directeur Cinema Oostereiland en Enkhuizen en verantwoordelijk voor het filmprogramma is er ook graag als eerste bij en kijkt mee naar de film.  We inventariseren met behulp van scheurstrips wat de mening is over de film.

Wanneer Luana uitgehuwelijkt wordt aan een wrede man is de enige manier om hieraan te ontsnappen om als man door het leven te gaan.
Albanië 1958. Het is de tijd van het communistische regime. Luana is de wilskrachtige en rebellerende dochter van een gerespecteerd man. Ze wonen diep in de Albanese bergen in een dorp dat tradities zeer in ere houdt. Ze groeit op met haar beste vriend Agim. Langzaam aan evolueert hun vriendschap in prille liefde, maar Luana mag niet kiezen met wie ze trouwt. Wanneer ze uitgehuwelijkt wordt is er slechts een goedgekeurde manier om hieraan onderuit te komen.

Margret Wagenaar kan deze avond helaas niet aanwezig zijn.

Regie
Bujar Alimani
Cast
Rina Krasniqi, Shkurte Sylejmani
Duur
126 minuten
Taal
Albanees
Land & Jaar
Albanië 2021
Genre
drama
  • zestien jaar
  • Geweld
  • Grof
/events/2301
10118
Sluiten

The Albanian Virgin – voorpremière

Bujar Alimani

Aangeraden films

    • twaalf jaar
    • Sex
    • Grof

    The Choral Voorpremière

    Regie: Nicholas Hytner

    • twaalf jaar
    • Sex
    • Grof

    L’engloutie Voorpremière

    Regie: Louise Hémon

    • twaalf jaar
    • Sex
    • Grof

    L’engloutie

    Regie: Louise Hémon

    • twaalf jaar
    • Geweld
    • Sex
    • Grof

    The Drama

    Regie: Kristoffer Borgli

    • zes jaar
    • Eng

    Midwinter Break

    Regie: Polly Findlay