Een Franse komedie over een familiediner dat volledig uit de hand loopt. Wanneer de rijke familie van zijn vriendin Trivial Pursuit op tafel zet, ontdekt Stan dat sommige spelletjes wel heel bloedserieus worden gespeeld.
Stan is van eenvoudige komaf en voelt zich meteen uit zijn element wanneer hij wordt uitgenodigd op het enorme familielandgoed van zijn vriendin Cléo. Daar ontmoet hij voor het eerst haar welgestelde familie. Tijdens de verjaardag van haar moeder probeert hij zich staande te houden tussen de zelfverzekerde familieleden. Alles lijkt goed te gaan, totdat de groep besluit een spelletje Triviant te spelen.
Camembert is het speelfilmdebuut van Matthieu Rumani en Nicolas Slomka. Met hoofdrollen voor Kristin Scott Thomas (The English Patient, Darkest Hour), Alex Lutz (Vortex) en Pascale Arbillot (Le Goût des autres). De titel verwijst overigens niet naar de kaas, maar naar het ronde speelstuk van Trivial Pursuit dat met gekleurde partjes wordt gevuld.

















