Documentaire van Sven Peetoom (Tussen Wal en Schip – Geruisloos Indisch) over danseres Cheroney Pelupessy, die voor het eerst samen met haar moeder de reis maakt naar Indonesië, met de voorfilm Sudah.
In Mama’ku reist danseres Cheroney Pelupessy samen met haar zwijgzame moeder naar Indonesië, waar een moeizame familiegeschiedenis langzaam naar de oppervlakte komt. Een reis getekend door migratie, huiselijk geweld en intergenerationeel trauma.
In Sudah onderneemt de Manadonese Senna haar eerste reis naar Indonesië, vastbesloten om dichter bij haar familiegeschiedenis te komen. Ze zoekt contact met haar moeder Annie en andere familieleden, in de hoop meer te weten te komen over haar familiegeschiedenis.














