Mama’ku – Van Jakarta tot de Molukken – Docu Salon

Documentaire van Sven Peetoom (Tussen Wal en Schip – Geruisloos Indisch) over danseres Cheroney Pelupessy, die voor het eerst samen met haar moeder de reis maakt naar Indonesië, met de voorfilm Sudah.

Regisseur Aldo Agaatsz, van de voorfilm Sudah, zal aanwezig zijn voor een nagesprek.

In Mama’ku reist danseres Cheroney Pelupessy samen met haar zwijgzame moeder naar Indonesië, waar een moeizame familiegeschiedenis langzaam naar de oppervlakte komt. Een reis getekend door migratie, huiselijk geweld en intergenerationeel trauma.

In Sudah onderneemt de Manadonese Senna haar eerste reis naar Indonesië, vastbesloten om dichter bij haar familiegeschiedenis te komen. Ze zoekt contact met haar moeder Annie en andere familieleden, in de hoop meer te weten te komen over haar familiegeschiedenis.

Regie
Sven Peetoom, Aldo Agaatsz
Duur
75 minuten
Taal
Nederlands
Land & Jaar
Nederland 2025
Genre
documentaire, Specials
/events/3064
24667
Sluiten

Mama’ku – Van Jakarta tot de Molukken – Docu Salon

Sven Peetoom, Aldo Agaatsz

Aangeraden films

    • twaalf jaar
    • Sex
    • Grof

    Jimpa – LGBTQ+ Preview

    Regie: Sophie Hyde

    • alle jaar
    • Grof

    Calle Malaga Filmclub

    Regie: Maryam Touzani

  • Mama’ku – Van Jakarta tot de Molukken Voorpremière

    Regie: Sven Peetoom, Aldo Agaatsz

  • Mama’ku – Van Jakarta tot de Molukken

    Regie: Sven Peetoom, Aldo Agaatsz

  • The Day Iceland Stood Still + Nagesprek

    Regie: Pamelea Hogan